Peťan SW Mosaic 7. 8. 2023 5:24 14. 8. 2023 11:38

Měnil jsem HW konfiguraci (viz příloha) a program... Po úpravě HW jsou moduly od adresy 1/2 a dál v pohodě, ale teploty na modulu IT1604 (adr. 1/1) jsou všechny na +0.00 (ne na 400°C, nebo v poruše). Ani offsetem se nedala hodnota změnit. Všechno se zdá v pořádku, akorát data nikde.

Postupně jsem vyzkoumal, že ani analogové vstupy na hlavní jednotce nefungují (všechny na 0.00) a ani digitální vstupy nefungují (vše na log. 0). Dále jsem zjistil, že když zakážu sběrnici CIB, tak se to všechno rozjede a funguje jak má - musím dát "potlačení obsluhy" na celém uzlu 0/2 (viz obrázek).

Verze HW mám viz příloha. Firmware v CPU se mi nedaří aktualizovat... Jak zjistím jakou verzi CFox mastera mám??

Nějaký nápad jak to dát do pořádku? 

Odpovědi 1

Luboš Urban 14. 8. 2023 11:38

Dobrý den,

můžete mi poslat zaarchivovanou kopii projektu? Mě to přijde, jako když nesedí deskriptory a data od periferií jsou posunutá někam na jiné adresy. Tím, že zakážete CIB sběrnici, vypadnou z balíku dat ty položky, kde vznikne to posunutí a cellé se to srovná.

Nebo můžete zkusit přes Mosaic Updater stáhnout aktualizace a zaktualizovat deskriptory v pracovním adresáři projektu. Pokud by tam nějaké soubory k aktualizaci byly, prostředí vás samo požádá o souhlas s provedením aktualizace deskriptorů v projektu.

Vaše odpověď

Pro vložení odpovědi je nezbytné být přihlášený. Pokračujte na přihlášení.