M.R. Různé 29. 3. 2021 10:04

Dobrý den

Jak se programuje klávesnice ACM 08E (C-WG-0503S)? Myslím tím vkládání a mazání kódů. Je k tomu nějaký manuál?

Jak se dá software pro vyhodnocení PINu, který je v jiném dotazu, vložit do stávajícího projektu?

Děkuji

Martin Rozsypal

Odpovědi 3

Michal 29. 3. 2021 10:03

Dobrý den,

V příloze přikládám příklad pro práci s klávesnici ACM08E.

Manuál k programu napsaný není, případně dejte vědět, jestli Vám to je srozumitelné nebo budete potřebovat něco vysvětlit. V příkladu je zpracování zadaných kláves na klávesnici, zpracování RFID čipu, ukládání do pole kódů apod.

Pokud máte na mysli software z příkladu, který dávám i do přilohy, pak ve Vašem projeku v levém menu kliknete na druhou položku "Soubory projektu" a poté můžete kliknout na "Přidat existující soubor" a naleznete ST soubory z příkladového projektu (např. fbCodeBank.ST) a ty se přidají do Vašeho jiného projektu. 

Ještě bych dodal, že aktuálně připravujeme knihovnu pro EZS realizovanou v PLC, kde bude mimojiné připravena obsluha přes klávesnici ACM08E, ale i novější klávesnici C-KY-0001R. 

Michal Mrázek

M.R. 29. 3. 2021 18:10

Dobrý den

Nějak nemohu ten soubor otevřít. Šlo by to do ZIPu?

Děkuji

Luboš Urban 29. 3. 2021 20:06

Soubor s příponou *.piz rozbalíte přímo v prostředí Mosaic. Uložíte ho na disk, nejlépe rovnou do složky MosaicArchive a buď  při spuštění Mosaicu kliknete v okně Otevřít projekt/projektovou skupinu na druhou ikonu zleva Obnovit archivovanou projektovou skupinu nebo kdykoliv vyvoláte stejnou akci přes menu Soubor /Archiv / Obnovit archivovanou projektovou skupinu.

 

Vaše odpověď

Pro vložení odpovědi je nezbytné být přihlášený. Pokračujte na přihlášení.