RaStr Dotazy k HW 24. 6. 2021 13:49 25. 6. 2021 16:00

Dobrý den, na webu máte v sekci downloadu odkaz se seznamem změn v aktualizovaném firmware pro ID-36 panel, ale nikde jsem nenašel, kde získat tento firmware ani jak jej nahrát do panelu, ale objevil jsem sám, ze asi jediná možnost bude asi přes servisní web v samotném panelu . Na můj předchozí dotaz ohledně této problematiky mi nikdo neodpověděl ani za měsíc ! Mohu tedy alespoň vědět kde získat aktualizovaný firmware ? Dále bych chtěl vědět zda je toto běžná úroveň poprodejní podpory zákazníka, který nakoupil Vaše prodkuty za cca 65 tisíc a nikdo se mu neozve na jeho jednoduchý dotaz ani za měsíc ? 

P.S.: Ted vidím, že odkaz na firmware již byl doplněn na stránku s popisem panelu, ale stále chybí v celkovém přehledu zde: https://www.tecomat.cz/ke-stazeni/software/ . 

Děkuji,

Štrébl.

Odpovědi 1

Luboš Urban 25. 6. 2021 16:00

Dobrý den,

velice se omlouvám, že jste nedostal odpověď na Váš dotaz. Denně dostáváme desítky dotazů od systémových integrátorů a uživatelů, nejen ty veřejné, které jsou na portálu vidět, a není v našich silách na všechny odpovědět včas. Je možné i to, že se na některé dotazy nedostane. Rozhodně v tom není úmysl.

Pokud se publikuje nový firmware k panelům ID-36, najdete ho na záložce software na stránce panelu. Stejně tak jako tam najdete na záložce Dokumentace i manuál k panelu https://www.tecomat.cz/modules/DownloadManager/download.php?alias=txv05450_00_hmi_id-36_cz_en. V něm je na stránce 4 v kapitole o obsluze panelu i zmínka o upgradu firmwaru přes systémové stránky panelu.

Přehledová stránka s firmwarem není generována automaticky a bohužel naší chybou nebyla po vypublikování firmwaru aktualizována. Nyní je odkaz na aktuální firmware opraven i tam. Za způsobené problémy se omlouváme a děkujeme za upozornění.

Vaše odpověď

Pro vložení odpovědi je nezbytné být přihlášený. Pokračujte na přihlášení.